| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Dimensiuni | 680х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 605х315 mm |
| Adâncime cuvă | 225 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Fabiano |









