Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 600х600 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.6 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 115 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Flow Z6060L-06-180E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.