| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 760x435 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | anticalcar |
| Grosime | 0.6 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Freddo |
| Cod EAN | 2009885007829 |









