| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 780x490 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400x350 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 300x160 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | anticalcar |
| Grosime | 0.6 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Freddo |
| Cod EAN | 6423808016280 |









