| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 600х500 mm |
| Adâncime cuvă | 215 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Mixxus |
| Cod EAN | 2157788166409 |









