| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 790х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340х380 mm |
| Adâncime cuvă | 165 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.5 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465017425 |









