Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | ⌀510 mm |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.6 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Alte informații
| Producător | Rubano |
| Cod EAN | 2009997916460 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Rubano HD510D 27400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.