Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 750х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 700х350 mm |
| Adâncime cuvă | 205 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 3 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Mixer inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 91 mm |
| Inclus în set | strecurătoare ,
tavă de clătire ,
tocător ,
sifon ,
mixer ,
dozator de detergent |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie SanDonna HD7550 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.