| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430х480 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 9 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 91 mm |
| Producător | Sandonna |









