| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 600x480 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350x420 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Sifon inclus | da |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2009020018383 |









