Caracteristici generale
| Tip | bucătar-șef |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 33.5 см |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Grosimea lamei | 2 mm |
Alte informații
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204124654 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Fissman Elegance 2465 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.