| Tip | motocultivatoare |
| Puterea motorului | 5500 W |
| Cai putere | 7 hp |
| Volume motorului | 212 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 3.6 l |
| Combustibil | benzin |
| Motor | 4-timpi |
| Freza in set | da |
| Lățime de prelucrare | 850 mm |
| Adâncime de prelucrare | 200 mm, 350 mm |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Greutatea | 81 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Togo |









