| Tipul | laterali |
| Materialul părții de lucru | oțel |
| Materialul mînerului | două componente |
| Diametrul de tăiere al firului moale | 15 mm |
| Diametrul de tăiere al firului de tărie medie | 8 mm |
| Diametrul de tăiere al firului tare | 2.8 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546418311 |









