| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 400 V |
| Adâncimea de submersie | 200 m |
| Putere maximă de aspirare | 220 m |
| Putere | 3000 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitatea de pompare | 6000 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ¼ ″ |
| Greutate | 19 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Panelli |









