| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 25 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni externe | 440x320x245 mm |
| Greutate | 0.86 kg |
| Altele | Protecție RFID |
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 196548661060, 4573595784908 |









