| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 25 l |
| Compatibilitate | 17 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 470x300x140 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Cureaua de piept | da |
| Greutate | 1 kg |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439256697 |









