| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 30 l |
| Compatibilitate | 17.3 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Organizare Powerbank USB | da |
| Dimensiuni externe | 490x335x240 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 1.3 kg |
| Producător | Samsonite |
| Cod EAN | 2100000005116, 5400520148995 |









