Caracteristici generale
| Diagonală display | 10.1 " |
| Rezolutie display | 1280x800 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | Allwinner A523 |
| Frecvenţă procesor | 1800 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 4 Gb |
| Memorie incorporată | 128 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 5100 mAh |
| Suport card memorie | da |
| Conectori | USB Type-С ,
3.5mm jack |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Sistem de operare | Android 14.0 |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare | roz |
| Dimensiuni | 242.7x161.5x8.5 mm |
| Greutate | 546 g |
| Altele | control parental |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blackview |
| Cod EAN | 6931548319122 |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Blackview Tab A6 Kids 4Gb/128Gb Wi-Fi Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.