Caracteristici generale
| Tip | scaun |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare carcasă | sur |
| Lăţime | 60 cm |
| Aâncime | 61 cm |
| Înălțime | 109 cm |
| Greutate | 6.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Garden |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun Garden Lady Dark Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.