Caracteristici generale
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Culoare | stejar sonoma |
| Material de blat | MDF |
| Material picioare | metal |
| Latimea | 60 cm |
| Adîncimea | 30 cm |
| Înălţime | 62 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Masuță laptop Deco Notebook Mirax sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.