| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliester , nailon |
| Culoare | negru/gri |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Dimensiuni externe | 350x250x25 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.55 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | WiWU |
| Cod EAN | 6976975610862 |









