| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru/roșu |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 425x340x30 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 395x290 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Greutatea brută | 0.28 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299941300 |









