| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | verde |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 4 |
| Buzunar pentru tabletă | 1 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 435x308x125 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 363x255x24 mm |
| Volum | 22 l |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Cu roți | da |
| Greutate | 1.14 kg |
| Altele | Buzunar RFID |
| Greutatea brută | 1.17 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 197961660449 |









