Caracteristici generale
| Puterea | 150 W |
| Tip de bază | E27 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Forma becului | ciupercă |
| Culoare | alb |
| Diametru | 173 mm |
| Înălţime | 125 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 320 ° |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Coeficient de ondulare | 5 % |
Alte informații
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8711500575203 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Philips BR125 150 (8711500575203) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.