Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 10000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200 x 1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 20 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 128 Mb |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed ,
Fast Ethernet 10/100Base-Tx ,
802.11 b/g/n |
| Putere consumata | 300 W |
| Dimensiuni | 406x309x360 mm |
| Greutate | 8.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HP |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Hp LaserJet Pro 137fnw White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.