Caracteristici generale
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 530 nm |
| Număr de lazeri | 3 |
| Domeniu de lucru | 100 m |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 100 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 40 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Timp pentru măsurare | 5 sec |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal ,
vertical |
| Culoarea fasciculului | verde |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Baterie | baterie 18 V |
| Timp maxim de operare | 11 ore |
| Fir | 1/4" ,
5/8" |
| Greutate | 2.8 g |
| Dimensiuni | 140х360 mm |
| Geanta/case | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser DeWalt DCLE34031N-XJ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.