Caracteristici generale
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Lungime de undă | 550 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Gama de auto-nivelare | +/-4° |
| Timp pentru măsurare | 3 sec |
| Precizie de nivelare | ± 0,5 mm/m |
| Dezactivarea aliniere | da |
| Direcția de razele | vertical ,
orizontal ,
vertical și orizontal |
| Culoarea fasciculului | verde |
| Clasă de protecţie | IP 23 |
| Baterie | 2 x AA |
| Fir | 1/4" |
| Greutate de trepied | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059044017 |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser Ресанта ПЛ-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.