| Putere | 40 Vt |
| Presiunea minimă a apei | 290 kPa |
| Presiunea maximă a apei | 810 kPa |
| Reglarea presiunei | neted , continuu |
| Frecvența de frecare a apei | 1200 impuls / min |
| Timp de utilizare continuă | 10 min |
| Capacitatea rezervorului | 500 ml |
| Greutate | 1470 g |
| Dimensiuni | 180x165x140 mm |
| Numărul de duze incluse | 4 |
| Producător | Aquajet |









