Caracteristici generale
| Numar piepteni | 6 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 16 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | negru |
| Set | 2 accesorii pentru barbă (1,2 mm) ,
pieptene reglabil ,
2 accesorii pentru cap (12, 16 mm) ,
aparat de tuns pentru nas și urechi ,
cablu de încărcare ,
perie de curățare ,
geantă de transport |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689026567 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips MG3930/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.