| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 116.9 mm |
| Grosime | 16.8 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Trw-Lucas |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004204103 , 0004209305 , A0004204103 , A0004209305 |
| Greutate | 1.6 kg |
| Producător | ATE |









