| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 106.3 mm |
| Grosime | 17.2 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Trw-Lucas |
| Marca auto | Opel |
| Număr OE | 13237765 , 13343450 , 13365958 , 1605103 , 1605130 , 39021482 , 542027 |
| Greutate | 1.13 kg |
| Producător | ATE |









