Caracteristici generale
| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 125.8 mm |
| Lăţime | 61.9 mm |
| Grosime | 18.9 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Bosch |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004209720 ,
0034202420 ,
0084204320 ,
9104207500 ,
A0004209720 ,
A0034202420 ,
A0084204320 ,
A9104207500 |
| Greutate | 1.66 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Set placute frână ATE 13.0460-3990.2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.