| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 108.8 mm |
| Lăţime | 42.2 mm |
| Grosime | 16.9 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | Honda |
| Număr OE | 43022SWWG01 , 43022SWWG02 , 43022SWWG03 , 43022T1GG00 |
| Greutate | 1.04 kg |
| Producător | ATE |









