| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 105.5 mm |
| Lăţime | 39.5 mm |
| Grosime | 14.2 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Akebono |
| Marca auto | Nissan |
| Număr OE | 440608H385 , 44060AL585 , 44060AL586 , 44060AL588 , D40601GZ0C , D40603JY0A , D40604ND0A , D40608H385 , D40609N00A , D40609N00B , D4060EM11A , D4060JA00A , D4060JA00J , D4M604ND0A , D4M609N00A , D4M609N00B |
| Greutate | 0.79 kg |
| Producător | ATE |









