| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 123 mm |
| Lăţime | 59.2 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 34112180421 , 34211163324 , 34211163326 , 3421164581 , 34211164582 , 34212157576 , 34213 , 403241,34216750160,34216752632,34216761240,34216761248,34216761250,34216761251,34216790071 |
| Greutate | 1.17 kg |
| Producător | ATE |









