| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 121.8 mm |
| Lăţime | 59.2 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 34212339276 , 34212339277 , 34212339279 , 34212339290 , 34216763043 , 34216763044 |
| Greutate | 1.78 kg |
| Producător | ATE |









