Caracteristici generale
| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 156.3 mm |
| Lăţime | 54.8 mm |
| Grosime | 18.8 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0024204020 ,
0024206020 ,
0044201820 ,
0044202720 ,
,A0024204020,A0024206020,A0044201820,A0044202720 |
| Greutate | 1.59 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Set placute frână ATE 13.0460-7084.2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.