| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 122.5 mm |
| Lăţime | 54 mm |
| Grosime | 17.8 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004200205 , 0054200720 , 0054204220 , 0054204320 , 0054208120 , 0064201320 , 0064206120 , 0074208520 , A0004200205 , A0054200720 , A00542020 , A0054204320 , A0054208120 , A0064201320 , A0064206120 , A0074208520 |
| Greutate | 1.7 kg |
| Producător | ATE |









