Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Construcție | unilaterală |
| Înălțime | 104 cm |
| Număr trepte | 3 |
| Încărcătura maximă | 100 kg |
| Material | aluminiu |
| Dimensiune pliată | 46x71x104 cm |
Alte informații
| Producător | Artex |
| Cod EAN | 8001579813062 |
Specificațiile și imaginile produsului Scară Artex Rise 3 (28.13.06) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.