Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 30 mm |
| Reglarea înclinării (stânga / dreapta) | 0 / 45 º |
| Adâncime de tăiere (90°) | 70 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 54 mm |
| Dimensiuni masă | 500х445 mm |
| Dimensiuni | 445x540x260 mm |
| Greutate | 10.25 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664231035 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular de masă Scheppach HS210 (5901327901) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.