| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Număr poziții de înclinare | 4 |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | negru |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 8.95 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 31,5х57,5х69 cm |
| Producător | Nuna |









