Caracteristici generale
| Capacitatea | 50000 mA*h |
| Tehnologie | LiFePo4 |
| Max. putere de încărcare | 22.5 W |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C ,
USB x3 |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 154x119x47 mm |
| Greutate | 1100 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007671408 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Hoco J166 Carretera 50000mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.