Caracteristici generale
| Tip | întrerupător |
| Voltaj | 220 W |
| Curent electric | 8 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Numarul de taste | 4 |
| Numarul de doze | 2 |
| Iluminare nocturna | da |
| Material | plastic ,
sticlă |
| Metoda de ficsare | șurub |
| Montare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 60 mm |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Protocol de comunicare | ZigBee |
| Alimentare | rețea |
| Dimensiuni | 86х86х42.2 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Aqara |
| Cod EAN | 6975833357475 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător smart Aqara Display Switch V1 (WS-K02D) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.