Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | exterior |
| Tip carcasa | cilindric |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.4 " |
| Rezoluția senzor | 6 Mp |
| Сomprimare video | H.264 ,
H.264+ ,
H.265 ,
H.265+ |
| Rezoluția maximă | 3200х1800 |
| Rata maximă a cadrelor | 25 fps |
| Distanță focală | 6 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 26 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 51 ° |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Alimentare PoE | da |
| Dimensiuni | 89x93x287 mm |
| Greutatea | 1150 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Hikvision DS-2CD2T63G2-LIS2U/SL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.