| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1500 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 7 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | argintiu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Cellini |









