| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 160 mm |
| Lungimea | 360 mm |
| Lățime | 320 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Fluxul de lumină | 22500 lm |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Putere maxima per bec | 250 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Altele | Iluminare de fundal RGB |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2001000991231, 2100000271597 |









