| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Lungimea | 515 mm |
| Lățime | 115 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Putere maxima per bec | 12 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243040516 |









