| Montare | bara de fixare |
| Diametru | 600 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb , negru |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243028422 |









