Caracteristici generale
| Flux luminos | 1200 lm |
| Tipul de strălucire | 4000K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 12 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | lemn |
| Înălţime | 280 mm |
| Diametru | 160 mm |
| Dimensiuni | 280х160 mm |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243040387 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Elmos DT-LM-0016 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.