| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Diametru | 475 mm |
| Lungimea | 700 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | ceramica |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb , auriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243035178 |









